BARTIN SPOR KULÜBÜ
Haberler / Yöneticilerden kampa ziyaret
Yöneticilerden kampa ziyaret
Tarih : 04.01.2018 Okunma : 15966

Yöneticilerden kampa ziyaret

Bartınspor’dan Basın Sözcüsü Mustafa Ahmet Oktay ile Transfer Komitesi Sorumlusu Yüksel Özkan, Antalya’nın Manavgat ilçesinde yapılan kampı ziyaret etti.

Kamp çalışmalarını yerinde inceleyen Oktay ve Özkan, futbolcularla bir araya gelerek, bir süre sohbet etti. Teknik Direktör Hasan Basri Kara ve teknik ekipten takım hakkında bilgi alan Oktay ve Özkan, başarı dileklerinde bulunarak, kamptan ayrıldı.

 

Ulusal, “Şehre layık olmaya çalışıyoruz”

Kamp çalışmaları ile ilgili açıklamada bulunan Bartınspor Yardımcı Antrenör Zafer Ulusal, “Kamp çalışmalarımız günde çift idmanla devam ediyor. İdmanlarımız çok güzel gidiyor. Yeni arkadaşımız Caner de kamp çalışmalarımıza katıldı. Şehre layık olmaya çalışıyoruz. Elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Biz bu takımı layık olduğu yere çıkaracağız. Burada Cumartesi günü son idmanımızı yapacağız. Pazar ve Pazartesi günü izinli geçireceğiz. Salı günü Bartın'da çalışmalarımıza devam edeceğiz” ifadelerini kullandı. 

 

Oktay, “Birliktelik ve bütünlüğü sağlamalıyız”

Bartınspor Kulübü Basın Sözcüsü Mustafa Ahmet Oktay ise şunları söyledi:

“Fenerbahçe, Galatasaray rekabeti gibi bir transfer yaptık. Önümüzdeki hafta başı detayları açıklayacağız. Yeni oyuncularımız var kampta. Bunların durumu netleşince açıklayacağız. Transfer görüşmelerimiz devam ediyor. Bebe'yle prensipte anlaştığımızı diyebiliriz. Yani Bebbe’yle son görüşmeleri yapıyoruz. Bebbe'de Bartınspor'da oynamak istiyor.

Bartınspor forması büyük bir formadır. Bu formayı taşıyabilecek arkadaşlarla bir arada olacağız. Zaman zaman tepkiler oluyor. Artık bu tepkileri bir kenara bırakmalıyız. İhtiyacımız olan birliktelik ve bütünlüğü sağlamalıyız. Önümüzde oynayacağımız 13 final maçı var. Artık bu maçların telafisi, alternatifi yok. Onun için taraftarımızdan ricamız, takıma güvensin ve desteklerini esirgemesinler.

Şu an takımızda bulanan futbolculara en az 60 kulüp talip oldu. Bizim hedefimiz şampiyonluk olduğu için futbolcularımızı göndermedik. Futbolcularımızda gitmek istemedi. Giden arkadaşlarımız kendileri ayrılmak istedi. Yabancı oyuncularımızdan Belov ve Efosa takıma alıştılar. Takım içinde bir tane bile mutsuz arkadaşımız yok.”