BARTIN SPOR KULÜBÜ
Haberler / ŞAHİN OTO’DAN DESTEK
ŞAHİN OTO’DAN DESTEK
Tarih : 23.11.2017 Okunma : 15991

ŞAHİN OTO’DAN DESTEK

Bartın Sanayi Sitesi’nde faaliyet gösteren Şahin Oto’nun sahibi Efkan Şahin Bartınspor’a destekte bulundu. Şahin, “Bartınspor’a her zaman destek olmaya hazırız” dedi.

Spor Toto BAL Ligi’nde şampiyonluk hedefleyen Bartınspor’da maddi destek arayışları devam ediyor. Bu kapsamda Bartınspor yönetimden Mustafa Ahmet Oktay,  Yusuf Gören ve Murat Kalafat Bartın Sanayi Sitesi’nde bir takım ziyaretler gerçekleştirdi.

Ziyaretler çerçevesinde Oktay, Gören ve Kalafat üçlüsü Şahin Oto'yu ziyaret ederek, iş yeri sahibi Efkan Şahin’le görüştü. Bartınspor’a destekte bulunan Şahin, “Her zaman Bartınspor’un yanındayız. Her an Bartınspor’a destek olmaya hazırız, yeter ki Bartınspor bizi en iyi şekilde temsil etsin. Elimizden geldiği kadarıyla da her zaman Bartınspor’a destek olmaya çalışacağız” dedi.

Destekte bulunan Efkan Şahin’e teşekkür eden Basın Sözcüsü Mustafa Ahmet Oktay, kulübün ciddi anlamda maddi desteğe ihtiyacı olduğunu vurguladı. Oktay, başarının gelmesi için birlik beraberlik içinde takıma herkesin sahip çıkması gerektiğinin altını çizdi.