BARTIN SPOR KULÜBÜ
Haberler / DESTEK KAMPANYASI BAŞLADI
DESTEK KAMPANYASI BAŞLADI
Tarih : 11.01.2018 Okunma : 16487

Bartınspor’un “74 TL’lik destek kampanyası” başladı

“BU DESTEK BİZİ ŞAMPİYONLUĞA GÖTÜRECEK”

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Bartınspor'a katkı sağlamak amacıyla başlatılan kampanyaya destek verdi, birliktelik çağrısında bulundu: “Bu destekler bizi şampiyonluğa götürecek. Hep beraber sahip çıkalım. Hep beraber kucaklayalım. Sevmek yetmez biraz da destek vermek gerekir diye düşünüyorum. Bu destekler bizim değerimiz olan Bartınspor’u sezon sununda şampiyonluğa taşıyacaktır.”

Spor Toto BAL Ligi’nde şampiyonluğa oynayan ve bu yolda ihtiyacı olan maddi desteği sağlamak adına her anlamda mücadelesini veren Bartınspor Kulübü, yeni bir destek kampanyasını hayata geçirdi. Bartın’ın plaka kodu olan 74’ü göz bulundurarak hazırlanan 74 TL’lik destek kampanyası için dün seferberlik başlatıldı. Kampanyanın önemine dikkat çekmek adına Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, sosyal medya üzerinden Bartınlılara seslenerek, kampanyanın öncülüğünü yaptı. Başkan Akın ilk desteği vererek tüm Bartın halkını da desteğe davet etti.

 

Akın, “Bu destekler bizi şampiyonluğa götürecek”

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi, “Bartın’ın birçok değeri var. Bu değerlerden bir tanesi de Bartınspor’dur. Gerçekten Bartınspor’un 18 yıldır özlem duyduğu bir profesyonel lig özlemi var. Bugün profesyonel lige çıkma adına adımı attığımızı görüyoruz. Nasip olursa şampiyon olacağız. Devre arasında 4 transfer daha yaptık. Kulübün Başkanına, yöneticilerine ve gönül veren herkese teşekkür ediyorum. Eğer profesyonel lige çıkmak istiyorsak maddi bir destek gerekiyor. Biz kanunlar çerçevesinde Bartın Belediyesi olarak gereken desteği veriyoruz. Ancak halkımızın da desteği gerekiyor. Ben Cemal Akın olarak Bartın’ımızın plaka kodu olan 74 TL ile bugün bir kampanyayı başlatıyorum. Bankada Bartınspor’un bir hesabı var. Bu hesaba vatandaşlarımızın para yatırdığında resmi kaynaklardan Bartınspor’un kasasına girmiş olacak. Bu destekler bizi şampiyonluğa götürecek. Hep beraber sahip çıkalım. Hep beraber kucaklayalım. Sevmek yetmez biraz da destek vermek gerekir diye düşünüyorum. Bu destekler bizim değerimiz olan Bartınspor’u sezon sununda şampiyonluğa taşıyacaktır” dedi.

 

“Herkesin çorbada tuzu bulunsun”

Bartınspor Basın Sözcüsü Mustafa Ahmet Oktay ise başlatılan kampanyayla ilgili yaptığı açıklamada; “Gün birlik olma günüdür. Bartınspora sahip çıkma günüdür. Herkesin çorbada tuzu bulunsun. Bir seferberlik başlatıyoruz. Bu şehirde bu duyarlılığı harekete geçirmemiz gerekiyor. Bu kapsamda da başlattığımız Bartınspor’a Destek Kampanyasına herkesin destek olmasını bekliyoruz. Biz beraber üzülelim, beraber sevinelim. Herkesin karınca kararınca bu takıma el takma zamanıdır. Gelin hep birlikte bu takıma sahip çıkalım. Bartın ilinin plaka kodu olan 74 TL’yi Bartınspor Derneğimizin 94 000 1500 15800 730 234 66 24 nolu Vakıf Bank hesabına yatıralım. Tabii 74 TL’den fazla yatırmak isteyen Bartınlılar olursa da bu hesabımıza yatırabilirler. 11 Ocak-31 Ocak tarihleri arasında gerçekleştireceğimiz bu kampanyaya tüm Bartınlıları destek olmaya davet ediyoruz” ifadelerini kullandı.

31 Ocak 2018 tarihinde sona erecek olan kampanya çerçevesinde dileyenler 74 TL yada daha fazla bir desteği Bartınspor’un banka hesabına yatırabilecekler. Kampanyaya destek olmak isteyenler; Bartınspor’un 94 000 1500 15800 730 234 66 24 nolu Vakıf Bank hesabına para yatırabilecekler.