BARTIN SPOR KULÜBÜ
Haberler / BULUT “ BU TAKIMA SAHİP ÇIKMA ZAMANIDIR ”
 BULUT “ BU TAKIMA SAHİP ÇIKMA ZAMANIDIR ”
Tarih : 25.10.2016 Okunma : 18319

 BULUT “ BU TAKIMA SAHİP ÇIKMA ZAMANIDIR ”

BAL Ligi 11.Grup’ta sezonun 5.haftasında kendi evinde karşılaştığı Modafenspor ile oynanan maçta golsüz beraber kalan Bartınspor, haftayı 1 puanla kapattı. Grupta 4’te 4 yapan Modafen ile ligin 5’inci haftasında Atatürk Stadı’nda oynanan maçta golsüz beraberlikle ayrılan kırmızı-siyahlı ekibin başkanı Mehmet Bulut maç sonunda Kulüp Lokalinde basın toplantısı düzenledi. Teknik Direktör Ahmet Özen, futbolcular Selçuk Yıldırım ve Doğukan Bayraktutar ile birlikte basının karşısına çıkan Kulüp Başkanı Mehmet Bulut, kamuoyunun merak ettiği soruları yanıtladı.

Bartınspor Kulüp Başkanı Mehmet, Teknik Direkteör Ahmet Özen, oyuncular Selçuk Yıldırım ile Doğukan Bayraktutar ile Modafen ile oynadıkları maç sonrasında Kulüp Lokalinde bir basın toplantısı düzenlediler.Bu sezon yeni bir kadro ile lige başladıklarını belirten Bartınspor Kulüp Başkanı Mehmet Bulut, Modafen karşısında bu sezonun en iyi oyununu oynadıklarını söyledi. Futbolcuların Modafenspor ile oynadıkları maçta   oyuncuların gösterdikleri performansı beğendiklerini belirten Bulut, “Elimizde sihirli değnek yok sorunları hemen çözemeyiz.İyi oynayacağız sonucu da alacağız. Modafen maçında da bunu net şekilde gördük.Hedefimizden asla sapmayacağız. Oynadığımız güzel futbolun sonucunu 3 puanla süsleyebilseydik. Ama maalesef olmadı. Bugün eze eze berabere kaldık. Kötü bir sonuç değil. Hedefimizden asla sapacak değiliz.Ancak dokunacağımız, düzelteceğimiz çok fazla işlerimiz olduğu için çok fazla efor sarf etmemiz gerekiyor. Görüyoruz ki, bugün Bartın’a yakışan bir futbol izledik” dedi.

GÜZEL BİR SEYİRCİ TOPLULUĞU OLUŞTURACAĞIZ

Tribünlerde bayanlarında izleyebileceği bir stat istediklerini vurgulayan Başkan Bulut, “ Tribünlerde güzel bir seyirci topluluğu oluşturacağız.Aynı zamanda Bartınspor taraftarı da gerçekten takımına sahip çıktı, destek verdi ve sonuç alamamasına rağmen.Allahın izniyles de güzel bir seyirci topluluğu oluşturacağız. Buna yönelik çalışmalarımız yoğun bir şekilde devam ediyor. Yani şehre yakışan Bartın’ı gerçek anlamda seven, hesabı kitabı olmayan keyifli taraftarı yaratacağız. Bunu hep birlikte yapacağız. Hep birlikte takıma sahip çıkacağız” dedi. Bartınspor’un başarısız olması için pusuda bekleyenlerin olduğunu belirten Başkan Bulut,“ Bugün takımımız müthiş bir oyun oynadı.Bartın’a yakışan bir takım olduğunu gösterdi. Sadece sonucu alamadık.İnşallah onu da zaman içerisinde alacağımızı düşünüyorum. Biz birlik dedik, başaracağız dedik, hep beraber dedik aynı sözümüzden bir adım geride değiliz. Moral bozmaya gerek yok bu takıma sahip çıkma zamanıdır.Hep birlikte bu takıma sahip çıkacağız. Destek vereceğiz. Moral bozmayacağız.Moral bozmaya çalışanlar pusuda bekleyenler çok daha bekleyecekler. Bu işe gönlümüzü koyduk yani yüreğimizi koyduk, paramızı koyduk, bunu gerçek Bartınlı görüyor” dedi.

HERKES HESABI BARTINSPOR ÜZERİNE YAPIYOR

 Bartın halkının 17 yıldır profesyonel lige çıkamamasına üzüldüklerini belirten Başkan Mehmet Bulut, “  17 yıldır profesyoenl lige çıkamamış bir kulübü yönetiyoruz. Sabırlı olmak lazım. Bu sezon oynadığımı maçlarda hakemler canımızı yaktı. Allah’a da hesap versinler. Biz uğraşacağız. Bugün şunu görüyoruz ki 5 puanımız heba oldu. Herkse hesabı Bartınspor üzerine yapıyor.Bartın halkı uyanık olması lazım.Yani bugün Modafen yöneticilerini misafir ettik. Bize yakışanı budur.Çok fazla puana ihtiyacımız olmasına rağmen misafir ettik. Sabırlı olmak lazım bu şehir 17 yıl sabretmiş. Bu sene o sene dedik bunu samimi yürekle dedik. Buna herkesin inanması gerekir. Sonuç sahada alınır. Elimizde sihirli değnek yok sorunları hemen çözemeyiz. İyi oynayacağız sonucu da alacağız. O yoldayız bugünde bunu net şekilde gördük.Bartın’a hayırlı olsun” şeklinde konuştu.