BARTIN SPOR KULÜBÜ
Haberler / Bartınspor’da takvim satışı devam ediyor
Bartınspor’da takvim satışı devam ediyor
Tarih : 03.01.2018 Okunma : 15638

Bartınspor’da takvim satışı devam ediyor

ÖRNEK DAVRANIŞ!   

Ahmet KARADENİZ

Bartınspor’un takvim satışlarına yardım eden cefakar taraftar Tarık Büyükada, tek tek esnafı ve vatandaşı ziyaret ederek, takvim sattı.   Kulübe ek gelir oluşturulmasında büyük katkı sağlayan Büyükada, takvim satışlarında yoğun ilgi gösteren ve kulübe destek olan taraftara teşekkür etti.

Bartınspor’a gelir amacıyla bastırılan yeni yıl takvim satışları tüm hızıyla devam ederken, cefakar taraftarlarda seferber oluyor. Her zaman Bartınspor’un yanında olamaya çalışan ve her anlamda desteğini esirgemeyen tribün liderlerinden Tarık Büyükada,  Bartınspor’un yeni yıl takvim satışlarında da büyük rol oynadı. Kulübe katkı sağlamak amacıyla takvim satışlarında yardım etmek isteyen Tarık Büyükada, geçtiğimiz gün esnafı ve vatandaşı ziyaret ederek, Bartınspor’a destek istedi. Tarık Büyükada’nın bu örnek davranışına duyarsız kalmayan Bartınlılar, takvim alarak Bartınspor’a katkıda bulundu.  Bu davranışıyla camiaya örnek olan Tarık Büyükada, takvim satışlarında yoğun ilgi gösteren taraftara teşekkür etti.

Kulübün Basın Sözcüsü Mustafa Ahmet Oktay, geçtiğimiz haftalarda takvim projesi ile ilgili şu açıklamayı yapmıştı: “Değerli taraftarımız; İyi günde kötü günde takımına verdiğiniz ve bundan sonra vermeye devam edeceğiniz destek nedeniyle çok teşekkür ederiz. Takımına gösterdiğiniz ilgi ve vereceğiniz destek şimdi daha da önemli. 3. Lig yolunda yeni başarılara imza atmak hedefiyle çıktığımız bu yolda yanımızda olacağınızdan eminiz.

Hem takımımıza destek, hemde Bartınsporluların ilgisine sunulan yeni yıl takvimlerimizin satışları devam ediyor. Elde edilecek gelir, kamp giderlerinde ve yeni yapılacak transferde kullanılacak. Takvimler Yalı'da bulunan Belediye İş Merkezindeki Kulüp Müdürlüğümüzden veya yöneticilerimizden temin edebilirsiniz.”