BARTIN SPOR KULÜBÜ
Haberler / Bartınspor’a müthiş destek verildi
Bartınspor’a müthiş destek verildi
Tarih : 24.10.2016 Okunma : 17491

Bartınspor’a müthiş destek verildi

Bölgesel Amatör Lig’de bu sezon şampiyonluk hedefleyen Bartınspor, ligde 5’inci hafta kendi sahsında karşılaştığı Modafenspor karşısında taraftarlar tribünleri doldurarak bir kez daha takımına destek verdi. Atatürk Stadı’nda Modafen’i konuk eden kırmızı-siyahlı ekibe protokol tribününde önemli isimler destek vererek takımın zor günlerinde yanında oldu.

Bölgesel Amatör Lig 11.Grup’ta şampiyonluk mücadelesi veren Bartınspor, 5’inci hafta maçında kendi sahası ve seyircisi önünde 12 puanla liderlik koltuğunda oturan Modafenspor’u ağırladı. Ligde oynadığı 4 maçta hakemlerin taraflı maç yönetmeleri sonucu istediği puanları toplayamayan kırmızı-siyahlı ekibe hafta sonu Pazar günü grupta liderliğini sürdüren Modafen maçında Bartınlılar tribünleri doldurarak takıma bir kez daha sahip çıktılar.Taraftarların tribünde 90 dakika boyunca takımları lehine tezahüratta bulundu. Kapalı B tribününde yeni bir grup oluşturan Bartınspor taraftarları 90 dakika boyunca hiç susmadı. Kapalı tribününde davul eşliğinde tezahüratla takımına destek veren Bartınspor taraftarı tribünlerde renkli görüntüler oluşturdu. Bartınspor taraftarı golsüz sona eren maçta müthiş mücadeleden dolayı kendi oyuncularını alkışladı.Modafen karşısında sayısız gol fırsatından yararlanamayan Bartınspor’lu futbolcular taraftarların alkışlarıyla soyunma odasına gitti.

PROTOKOL BİR KEZ DAHA DOLDU TAŞTI

BAL Liginde bu sezon şampiyonluk hedefleyen Bartınspor, ligin 5’inci hafatsında grupta 12 puanla liderlik otluğunda oturan Modafenspor’u ağırladı.Atatürk Stadı’nda Modafen ile oynanan karşılaşmaya  Bartın’ın önemli isimleri  ilgi göstererek takıma bir kez daha destek verdi.90 dakika Bartınspor’un üstün oynadığı karşılaşma 0-0 berabere biterken iki ekipte birer puanı paylaştı. Atatürk Stadı’nda oynanan karşılaşmayı Belediye Başkanı Cemal Akın, Ak Parti Eski Bartın Milletvekili Asım Kulak, İl Genel Meclis Başkanı Kenan Dursun, Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Taner Çetin, Bartın Deftedarı Ali Sağlam,İl Genel Meclis Üyesi Yusuf Aldatmaz,Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Şube Müdürü Ertan Orhan,Ak Parti Merkez İlçe Başkanı ve Bartınspor Yöneticisi Ali Eyüp Ustaoğlu, Bartınspor Kulüp Başkanı Mehmet Bulut, Modafenspor Kulüp Başkanı Fatih kamberoğlu, Bartınspor Eski Başkanı ve Bartın Televizyonu Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Aydın, Bartınspor eski başkanlarından Mehmet Somaklı, Bartınspor Onursal Başkanı Faruk Narin,Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Genel Başkanı Turgut Altınçubuk, İl Özel İdare Genel Sekreter Yardımcısı Metin Çetin, MHP Bartın Eski İl Başkanı işadamı Sezai Bilgin, her iki kulübün yöneticileri, siyasi parti temsilcileri ve çok sayıda Bartınspor taraftarı izledi.